Wie is wie?

Groepsindeling

 

 

Groep 1

Kabouters

Minke Nielsen m.nielsen@ noordkwartier.nl

Groep 2 Beren

 

 

Marijke Lemstra m.lemstra@noordkwartier.nl

 

Liesbeth Schoenmaker l.schoenmaker@noordkwartier.nl

Groep 3

 

 

Paulien Sikkema- Brondijk p.sikkema-brondijk@noordkwartier.nl

 

Liesbeth Schoenmaker l.schoenmaker@noordkwartier.nl

 

Groep 4               

 

 

Karin Smits k.smits@noordkwartier.nl

 

Mariska Meima-Boertien m.boertien@noordkwartier.nl

 

Groep 5               

 

 

Mariska Meima-Boertien m.boertien@noordkwartier.nl

 

Hans Middel h.middel@noordkwartier

 

Groep 6               

 

Larissa Snijder l.snijder@noordkwartier.nl

 

Groep 7

 

 

Tessa Dam t.dam@noordkwartier.nl

Andries Broekhuizen a.broekhuizen@noordkwartier.nl

 

 

 

 

Groep 8               

 

Cobie Pimmelaar c.pimmelaar@noordkwartier.nl

 

Marianne Kuizenga- Bos m.bos@noordkwartier.nl

Directeur

 

Rita Joustra r.joustra@noordkwartier.nl

 

 

Interne

begeleiding

(I.B.)

Hilde Ubbens h.ubbens@noordkwartier.nl

aanwezig om de week op maandag, dinsdag en woensdag, donderdag 

 

Directie-ondersteuner 

 

 

 

Vakleerkracht

gymnastiek

Cobie Pimmelaar c.pimmelaar@noordkwartier.nl

 

 

 

Kirsten de Groot k.d.groot@noordkwartier.nl

aanwezig op maandag en donderdag 

 

 

Onderwijs-

assistent

 

 

Inez Huizinga i.huizinga@noordkwartier.nl

aanwezig op maandag,dinsdag en donderdag

 

Frank Hoving  f.hoving@noordkwartier.nl

alle dagen aanwezig

Secretariële

ondersteuning

Regien Havinga r.havinga@noordkwartier.nl

aanwezig op dinsdag 

 
 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.